Ana sayfa Haber Razer Raion Arcade Kollarını Avuç İçiniz için Yeniliyor

Razer Raion Arcade Kollarını Avuç İçiniz için Yeniliyor

232
0
PAYLAŞ

PS4 ve PC için üretilmiş arcade stick kontrolörü Raion, dünya çapında lider bir marka olan Razer tarafından duyuruldu. Bir turnuvada kullanmak için en iyi özelliklere sahip cihaz, oyunculara avuç içlerinde tam boyutlu bir arcade stick (Joystick) kontrolü ve tutarlılığı sunuyor.

Dövüş oyunu toplulukları için sıfırdan tasarlanan Raion, paneli üzerinde 6 düğmeli bir düzen, dokunaklı 8 yönlü bir D-pad ve geleneksel omuz ve tetik düğmeleri ile donatılmıştır. Bu düzen, hem standart hem de “pençe” tutuşu tarzına alışık oyuncular için daha çeşitli seçenekler sunmaktadır. Cihazın rekabet modu kesintisiz oyun sağlamak için ekstra düğmeleri devre dışı bırakırken, PS4 dokunmatik panel, oyuncuların kontrol cihazlarından beklediği tüm konsol işlevlerini yerine getirmesini sağlıyor.

Joystick’ten esinlenen düz tuş yapısı

Yaygın olarak kullanılan joystick’lerde bulunan düzenden ilham alan Razer Raion’un 6 düğmesi, endüstri standardından biraz daha büyük ve optimum aralıklarla yerleştirilerek mücadelenin en ateşli anında bile komboların başarı ile çıkartılmasına imkan sunuyor.

Aksiyon düğmelerine her dokunuş (tapping) ve basma işleminin kusursuz şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için Razer Raion, ultra hızlı ve tutarlı kullanım için Razer’ın Sarı Mekanik Anahtarları’nı kullanır. Dünyaca ünlü klavyelerimizde yer alan ve 80 milyonluk tuş basış ömrüne sahip Razer Sarı Anahtarlar, en zorlu rekabetçi dövüşlerde bile anında ve tutarlı tepkime süreleri sunuyor.

Olağan üstü hassasiyet için 8 yönlü Mecha-Tactile D-Pad

Razer Raion, Razer Mecha-tactile (dokunsal) 8-yönlü D-pad’e sahip olup, oyunculara maçları kazanmak için hayati önem taşıyan çeyrek daire ve yarım daire hareketlerini mükemmel şekilde uygulanma imkanı sunar.

Tatmin edici konforlu yapısı ve dokunsal geri bildirim sağlama özelliği ile donatılmış aşırı duyarlı 8-yönlü D-pad, oyuncuların kombolarını çıkartırken tuşlara basma hissini daha iyi yansıtır. Daha yüksek ve belirgin geri bildirim derecesi oyuncun tam bir kontrol sağlayarak olabildiğince eksiksiz tuş kombinasyonlarını gerçekleştirmesine imkan sunar.

Özellikler

  • 6’lı düz tuş yapısı
  • Razer™ Mekanik Amahtarlı tuşlar
  • Razer™ Mecha-Tactile 8-yönlü D-pad
  • Rekabetçi oyunlar için tuş kilitleme özelliği
  • 3.5mm analog ses girişi
  • Gerilim azaltma özellikli 3 mt.’lik örgülü kablo
  • Kablolu bağlantı
  • Yaklaşık Boyutlar: 173 mm (Uzunluk) x 103 mm (Genişlik) x 58 mm (Yükseklik)
  • Yaklaşık Ağırlık:  275g
Razer Seiren Emote ile Yayında Duygularınızı Yansıtın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here