Ana sayfa Haber Razer Ultra Hafif Kulaklık Tetra’yı Duyurdu

Razer Ultra Hafif Kulaklık Tetra’yı Duyurdu

421
0
PAYLAŞ

Oyuncular için dünya çapında lider bir marka olan Razer, bugün PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve mobil dahil tüm platformlarda kristal netliğinde ekip iletişimi için profesyonel mikrofona sahip ultra hafif bir sohbet kulaklığı olan Razer Tetra’yı piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Razer Tetra, evdeki ses kurulumunun tadını çıkarırken aynı zamanda ekip arkadaşlarıyla iletişim kurmak isteyen oyuncular için tasarlanmış, tek kulaklı bir konsol kulaklık setidir. Birçok oyuncu, sürükleyici film ve oyun seslerinin keyfini çıkarmak için kurdukları geniş bir surround ses hoparlör sistemine sahiptir. Her ne kadar genelde oyuncular oyun sırasında ses ve iletişim için bir kulaklık kullansa da, bazıları haklı olarak sesleri kurdukları bu sistemlerden duymayı tercih ederler. İşte Razer Tetra hem güçlü hoparlörlerden oyun ve filmin zevkini çıkartmak hem de kaliteli ve çevre sesinden en az seviyede etkilenerek takım arkadaşları ile iletişim kurmak isteyen oyuncular için geliştirildi.

Her ortamda engelsiz iletişim

Bugünün çok oyunculu oyunlarında takım arkadaşları ile iletişim çok önemlidir. Razer Tetra, en gürültülü ses sistemlerinin yanında bile kristal netliğinde iletişim sağlar. Kardioid mikrofon, odaklanmış bir ses alma aralığı için ayarlanmış, yandan ve arkadan gelen ortam seslerini azaltarak geleneksel sohbet kulaklıklarına göre üstün ses netliği sağlar.

Kulaklık üstünde bulunan ses kontrolü, oyunculara, savaş sırasında parmak dokunuşuyla tüm önemli ayarlara tam erişim sağlarken oyun sırasında sesi ayarlamak için ses seviyesi kaydırıcısı ve mikrofonu kapatma tuşuna sahiptir.

Razer’in çevre birimleri işletme birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Birçok oyuncu, ev eğlencesi sisteminin bir parçası olarak surround ses hoparlör sistemine yatırım yaptı” diyor. “Razer Tetra ile oyuncular artık, evdeki güçlü hoparlörlerinden, savaştaki patlamaların ya da bir yarışta asfalt sesinin keyfini çıkarırken aynı zamanda oyunu kazanmak için ekip arkadaşlarıyla iletişim halinde kalabilecekler.”

Ultra hafif, ergonomik tasarım

Uzun oyun süreleri için tasarlanan Razer Tetra, saatlerce süren konfor ve kesintisiz oyun için ideal ağırlık olan 70g ağırlığındadır. Ters çevrilebilir yapısı ile mikrofon ve kulaklığın her iki tarafta da kullanılmasını sağlayan Tetra, ayarlanabilir kafa bandı sürgüsü, yumuşak köpükle oluşturulmuş peluş deri kulak yastıkları ile kafa sıkma ve kulak basıncını önleyerek mükemmel uyum sağlar. Razer Tetra hakkında daha fazla bilgi için, web sitesine göz atabilirsiniz.

Kulaklık

 • Frekans cevabı: 20 Hz – 20 kHz
 • Empedans: 32 Ω @ 1 kHz
 • Hassasiyet (@ 1 kHz): 107 dB
 • Sürücüler: 32 mm, Neodim mıknatıslıBağlantı tipi: Analog 3,5 mmKablo uzunluğu: 1,3 m
 • Yaklaşık. ağırlık: 70 g
 • Kulak yastıklarında: Yumuşak köpüklü deri

Mikrofon

 • Frekans cevabı: 100 Hz – 10 kHz
 • Sinyal-gürültü oranı: ≥ 55 dB
 • Hassasiyet (@ 1 kHz): -41 ± 3 dB
 • Pick-up modeli: Tek Yönlü ECM boom

Sıralı kontrol

 • Analog ses kontrol tekerleği
 • Mikrofon hızlı sessiz geçiş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here