Ana sayfa Haber Riot Games’ten 2 Milyon Dolar Ödüllü Nexus Festivali

Riot Games’ten 2 Milyon Dolar Ödüllü Nexus Festivali

349
0
PAYLAŞ

Riot Games, 5 -7 Aralık 2019 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki ilk resmi Nexus Festivali etkinliğini düzenliyor. Deneyimsel aktivite alanları, turnuvalar ve konserleri içeren Nexus adındaki festivalde, toplam 2 milyon dolarlık para ödülü verilecek.

Riot Games, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki ilk etkinliğinde, konserler, farklı aktivite alanları, hediyeler ve turnuvalarla dolu dev bir organizasyona imza atıyor. Tüm dünyada büyük ses getireceğine inanılan Nexus Festivali kapsamında Riot Games, toplam 2 Milyon Dolar değerinde para ödülü dağıtacak. Oyun dünyasındaki en büyük para ödüllerinden birini sunan festival kapsamında 6 farklı turnuva düzenlenecek.

Riot Games, Orta Doğu’daki ilk resmi etkinliğinde dev bir organizasyona imza atıyor

Bu turnuvalarda Sihirdar Vadisi rekabetinde toplamda 1 milyon 500 bin ABD Doları, Cosplay yarışmasında 200 bin, Teamfight Tactics turnuvalarında 200 bin. Son olarak bire bir turnuvalarda 200 bin ABD Doları değerinde para ödülü verilecek. Turnuvalar, influencer ve oyuncular olmak üzere iki ayakta düzenlenecek.

Konserler ve eğlenceli aktiviteler katılımcıları bekliyor

League of Legends’ın büyülü dünyası “Runeterra” temasıyla düzenlenecek festival kapsamında dünyaca ünlü popüler sanatçılar, muhteşem şovlar eşliğinde sahne alacak. Konserler haricinde güne renk katacak Piltover laser tag, Thresh hook, Runeterra Jigsaw Puzzle gibi toplam 23 farklı aktivite ve mini oyun katılımcıları bekliyor. Ziyaretçiler için gün boyu eğlence ve bol etkileşim vaat eden Nexus’a fiziksel olarak 50 bine yakın oyun severin katılması bekleniyor. Festival ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiye https://nexusarabia.leagueoflegends.com/en/ adresinden ulaşmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here