Ana sayfa Oyun E3 Electronic Arts E3’de Bombalarını Patlattı

Electronic Arts E3’de Bombalarını Patlattı

1189
0
PAYLAŞ

Bu yıl Electronic Arts diğer firmalardan önce davranarak yeni yayınlanacak oyunları açıkladı. Geçtiğimiz yıl açıklanan Anthem bu oyunlardan en çok beklenenini oldu. Ancak asıl bomba, Star Wars oyunu oldu desek yalan olmaz (ne demek Star Wars Star Trek’i döver). Ancak ne yalan söyleyelim Battlefield V için Battle Royale modu beklemiyorduk.

Anthem bizi şaşırttı

Anthem’i Warframe benzeri bir oyun olduğunu düşünüyorduk ancak oyun geliştiricileri tekli oyuncu ve paylaşımlı dünya hibriti diyerek kafaları karıştırdı. Yoksa karşımıza Dark Souls tarzı bir oyun mu çıkacak. Ancak mecha varsa bizde varız…

Battlefield V yoksa Battle Royale furyasına mı katılıyor

Battlefield serisi ilk çıktığı günden beri oldukça sevilen ve sadık bir oyuncu kitlesine sahip bir FPS oyunu oldu. Yeni oyunda eski Battlefield oyunlarına özgü, zarar görebilen binalar ve oyuncuların en çok istediği detaylandırılabilen araç ve karakterler yer alacak.

Star Wars için yeni bir oyun

Yeni oyunun isminin Jedi: Fallen Order olduğu açıklandı. Geliştiricilerin yaptığı  açıklama olan “Jediların avlandığı karanlık dönem” bildiğimiz üzere Revenge of the Sith ve A New Hope arasında geçiyor. Umarız yeni oyun ışın kılıcı keyfini bize yaşatır ve bol bol Darth Vader görürüz. Respawn Entertainment’tan Titanfall 2 gibi güzel bir oyun göreceğimizi düşünüyoruz.

Asıl ilgi çekici gelişmelerden bir diğeri Origin Access Premier servisi. Oyuncular bu servisin üyesi olduğu sürece yeni oyunların tam sürümüne çıkma tarihinden önce erişim sağlayabilecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here