Ana sayfa Konsol Fortnite Cadılar Bayramı Görevleri 3. Aşama

Fortnite Cadılar Bayramı Görevleri 3. Aşama

671
0
PAYLAŞ

Fortnite yeni sezonu karanlık çöküyor teması ve cadılar bayramı bu hafta birbiri ile örtüşüyor. Birinci yıl etkinliğinde olduğu gibi cadılar bayramına özel görevler bizleri bekliyor. Bu etkinlik süresince 4 aşama boyunca görevler yapıp oyun içi hediyeler kazanacağız.

Fortnitemares Görevleri

25 tane Küp İzbandutu yok et
Küp izbandutları küp parçalarından çıkan canavarların daha iri olanları. Bir kere gördüğünüz zaman gözden kaçırmanız neredeyse imkansız. Bu görevi başarılı bir şekilde bitirebilmek için elinizde bina malzemesi bulundurmaya özen gösterin. Bunun başlıca sebebi genelikle küp canavarları mermi bıraktığı için ilgi çeken noktalar. Düşman geldiği zaman hızlıca savunma yapmanız gerekiyor.

Patlayıcı silahlarla küp canavarlarına 2000 hasar puanı ver
Küp parçalarına özellikle ateş ederek fazladan canavar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede toplu halde üzerinize gelirken tek seferde olabilecek en fazla zararı verebilirsiniz. Duvar parçaları inşa ederek belirli bir hat üzerinde tuzağa çekme yöntemini de kullanabilirsiniz.

Bozunmuş alanlarda 7 sandık aç
Yeni haritada toplam 7 adet bozunmuş bölge bulunmakta. Her bölgede 1 yada 2 adet sandık bulunuyor. Bu noktalara hızlı bir iniş yaparak bu görevi en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Aşamalı görev: Wailing Woods’a iniş yap
3 aşamada bu görevi bitirebiliyorsunuz. İl olarak Wailing Woods’a iniş yaparak ilk aşamayı bitirebilirsiniz.

Üçüncü aşama görevleri sonucunda Virulent Flames iniş efektini kazanıyoruz.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here