Ana sayfa Haber League of Legends: Wild Rift Resmi Oynanış ve Tanıtım Videosu

League of Legends: Wild Rift Resmi Oynanış ve Tanıtım Videosu

3966
0
PAYLAŞ
League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan League of Legends: Wild Rift, bugün bölgesel olarak sunulacak açık betasıyla oyuncularla buluşuyor. Tüm oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift için Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını da yayınladı.

Oyunda yenilenmiş modeller ve animasyonlar, oyun sistemleri, yeni iki taraflı kontrol düzeni ve çok daha fazlası yer alıyor. League of Legends’a benzer şekilde bütün şampiyonların hiçbir ödeme yapmadan açılabildiği oyunca, oyun süresi ya da güç için de herhangi bir ödeme yapılmıyor.

Aralık ayında Türkiye’de

Oyun Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da bugün Açık Betasıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyun Türkiye’nin içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ne ise Aralık ayında gelecek. Tüm oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift içi Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını da yayınladı.

Daha fazla bilgi için wildrift.leagueoflegends.comhttps://www.facebook.com/wildriftTR/ veya https://twitter.com/wildrifttr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Riot Games, LoL Dünya Şampiyonası Yayını

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here