Ana sayfa Haber PUBG PGC Grup Aşaması Sonuçlandı

PUBG PGC Grup Aşaması Sonuçlandı

375
0
PAYLAŞ

PUBG Global Championship 2019 (PGC), geçtiğimiz hafta sonu yapılan Grup Aşaması ile kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Rekabet eden 24 takım, bu hafta sonu (15-17 Kasım) Yarı Finaller için karşı karşıya gelecek ve kazanan 16 takım Kaliforniya Oakland’da gerçekleşecek Büyük Final heyecanı için (23-24 Kasım) mücadele edecekler.

VC Gaming, fırtına gibi bir performans sergiledi ve agresif oyun tarzının PGC’de nasıl olabileceğinin tonunu adeta belirledi. VC Gaming, takım sıralamasına yeterince puan toplayarak hakim oldu. Nihai başarı ise VC Gaming’in, Global Esports XSSET ve TEAM QM’de 22 puanlık üstün bir başarı sağlamasıyla gerçekleşti. Grup Aşamasının nasıl bir performans sergilediğini görmek için resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu hafta sonuna bakacak olursak, PUBG Esports takipçileri Yarı Finaller sırasında Savaş Alanlarına girmeyi bekleyen takımları heyecanla bekleyebilirler. Yarı finaller 15-17 Kasım tarihleri arasında her gün Türkiye saati ile 04:00’da başlayacak.

PGC eşyalarının kitlesel fonlaması, toplamda 3 milyon dolar olan ve artan ödül havuzuna ekstra 1 milyon dolar daha kazandırdı. Bu da en lezzetli Çorba Parasını çıkartmak için takımlar arasındaki mücadeleyi arttırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here