Ana sayfa Haber World of Warcraft Battle for Azeroth: Rise of Azshara Çıkışını Yaptı

World of Warcraft Battle for Azeroth: Rise of Azshara Çıkışını Yaptı

777
0
PAYLAŞ

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü çevirimiçi oyunu World of Warcraft’ın genişleme paketi Battle for Azeroth’a gelen yepyeni macera Rise of Azshara, bugün itibariyle yayında. Hikayenin bu bölümünde Dalgaların Kraliçesi, kaynayan bir lanet eşliğinde denizlerin derinliklerinden geliyor!

Genişleme paketinin ikinci büyük içerik güncellemesi olan Rise of Azshara sırasında Alliance ve Horde, aralarındaki vahşi savaştan bile daha büyük bir tehdit olan Queen of the Tides’a (Dalgaların Kraliçesi) karşı savaşmak zorunda kalacak. Rise of Azshara, oyuncuları büyük ganimetlerle dolu yepyeni mekânlara götürecek iki yeni bölgeyi oyuna getiriyor: Naga’ların batmış şehri Nazjatar ve mechanical gnome’ların evi, gizemli Mechagon. Ayrıca yeni 8 boss’luk raid Azshara’s Eternal Palace (Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı), Mythic mega-zindan Operation: Mechagon, daha önce görülmemiş Essences sistemi ve çok daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor.

Rise of Azshara
  • Nazjatar Yükseliyor – Denizler yarılarak naga’ların batmış başkentini ve Kraliçe Azshara’nın kudretli tahtını gözler önüne seriyor. Nazjatar’ı keşfederken naga hâkimiyetine başkaldıran Unshackled veya Ankoan halklarından biriyle güçlerinizi birleştirmeniz; hatta NPC müttefiklerinizle birlikte maceraya atılmanız (ve onlara seviye atlatmanız) mümkün.
  • Özgür Bir Mechagon – Mechagon şehri ve çevresindeki hurdalık arazileri tehdit altında. Sürgün edilmiş Prens Erazim ve Rustbolt Resistance’la bir araya gelerek teçhizat ve hazine bulmak için yeni bölgenin altını üstüne getirin. Ardından, Karazhan tarzındaki yeni “mega-zindan” Operation: Mechagon’da deli bir kralı tahtından indirin.
  • Azshara’s Eternal Palace – Bu 8 boss’luk raid’de Nazjatar’ın en kudretli savunucularını ve en korkunç yaratıklarını dize getirin. En sonundaysa korkunç Queen Beneath the Tides’a (Dalgaların Altındaki Kraliçe) karşı gücünüzü kanıtlayın.
  • Heart Of Azeroth– Heart of Azeroth’a yepyeni bir ilerleme ve karakter özelleştirme katmanı ekleyen Essence’ların gücünden faydalanın. En çok ilginizi çeken Essence güçlerinin peşine düşün ve kuvvetli özelliklere ve oyunun seyrini değiştiren aktif yeteneklere kavuşun.
  • Göklere Yükselin – Battle for Azeroth Pathfinder başarımlarının gereksinimlerini tamamlayarak Kul Tiras, Zandalar, Mechagon ve Nazjatar’da uçma becerisi kazanın.
  • Heroic Warfront: Stromgarde – En sadık müttefiklerinizle bir araya gelerek işbirliği ve strateji becerilerinizi Heroic Stromgarde’da test edin. Bu cephe, en deneyimli birliklerin bile sınırlarını zorlayacak şekilde tasarlandı.
  • Bineğinizi Donatın – Yepyeni Mount Equipment (Binek Ekipmanı) sistemi, bütün koleksiyonunuzu water-walking (suda yürüme), slowfall (yavaş düşüş) ve daze protection (afallatma koruması) gibi becerilerle kişiselleştirmenize olanak tanıyor. En sevdiğiniz özelliği seçin ve bineklerinizin üstünde Azeroth’u fethedin.
  • Gnome ve Tauren Heritager Zırhı – En üst seviyeye ve kendi faction’ında Exalted mertebesine ulaşmış bir gnome veya tauren karakteriniz mi var? Hemen ilgili görevleri yapmaya başlayarak bu saygıdeğer ırklar hakkında daha fazla şey öğrenin ve her biri için Heritage Armor (Yadigâr Zırh) kazanın.

Hearthstone 14.6 Güncellemesi Yepyeni Kartlarla Gelecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here