Ana sayfa Haber Yeni Netflix Belgeseli Gezegenimiz Fragmanı Yayımlandı

Yeni Netflix Belgeseli Gezegenimiz Fragmanı Yayımlandı

13700
0
PAYLAŞ

Netflix, hafızalara kazınacak yeni belgesel dizisi Gezegenimiz için (Our Planet) resmi fragmanı dünkü Super Bowl etkinliğinde paylaştı. Doğa belgesellerinin vazgeçilmez ismi Sir David Attenborough’un seslendirdiği proje, ödüllü Planet Earth ve Blue Planet belgesellerinin yönetmeni Alastair Fothergill’in başında olduğu Silverback Films ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (WWF) iş birliği ile hayata geçirildi.

Gezegenimiz (Our Planet) Hakkında

Sir David Attenborough tarafından seslendirilen Gezegenimiz (Our Planet), ödüllü Planet Earth ve Blue Planet belgesellerinin yönetmeni Alastair Fothergill’in başında olduğu Silverback Films ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (WWF) iş birliği ile hayata geçiriliyor. Dünyanın en değerli canlı türlerini ve en hassas yaşam alanlarını gösterirken, 4K kamera teknolojisiyle daha önce hiç görülmemiş dünya görüntülerini ekranlara taşıyacak belgesel 8 bölümden oluşuyor.

Dört yılda tamamlanan projenin çekimleri, 600 kişiden fazla bir ekiple dünyanın tüm kıtalarını kapsayan 50 ülkede, 3500 günden fazla sürdü. Gezegenimiz, Kuzey Kutbu’nun uzak ve vahşi doğasından gizemli derin denizlere, Afrika’nın uçsuz bucaksız manzaralarından Güney Amerika’nın çeşitli ormanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki zengin habitat çeşitliliğine odaklanıyor.

Belgesel tüm dünyada 5 Nisan 2019’da Netflix ekranlarında olacak.

Hakan: Muhafız İçin İlk Kez Paylaşılan Kamera Arkası Görüntüleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here