Ana sayfa Haber Fortnite İçin Gelecek Olan Yenilikler Açıklandı

Fortnite İçin Gelecek Olan Yenilikler Açıklandı

841
0
PAYLAŞ

Epic Games’in çıkartmış olduğu Fortnite Battle Royale modu bu alandaki oyunlar arasında sıkı bir rekabet yarattı. Yeni yapılan bir açıklamaya göre oyuncular önümüzdeki 4 ile 6 hafta içerisinde Fortnite için birçok güncellemeye kavuşacaklar. Oyunu geliştiren takım ek olarak tam anlamıyla tüm vakitlerini oyunu geliştirmeye ayırdıklarını söylediler.

İlk olarak oynanışa getirilecek olan yenilikler sesli chat sistemi, takım sistemi iyileştirmeleri, genel denge ayarları, haritadaki eşyaların yerlerinin optimizasyonu gibi birçok iyileştirme beklenmekte. Ancak bunlar sadece oynanış kısmı için geçerli geliştirmeler.

Tuş takımının iyileştirilmesi, davet sisteminin geliştirilmesi gibi daha birçok oyuncuların hayatının güzelleştirecek yeniliklerin bu süreç içerisinde gelmesi planlanmakta. Ancak hiç kuşkusuz bu güncellemede beklenen en büyük gelişme Unreal Engine’e gelecek olan güncellemeler olacak.

Oyunun performans açısından daha düşük kategorideki bilgisayarlar daha iyi çalışması planlanmakta. Bunun yanı sıra Battle Royale tipi oyunlar için genel olarak daha iyi sunucu etkileşimi ve optimizasyonlarda gelecek olan yenilikler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here