Ana sayfa Oyun Gamescom Gamescom 2018 | Overwatch Yeni Kontrol Haritası Duyuruldu: Busan

Gamescom 2018 | Overwatch Yeni Kontrol Haritası Duyuruldu: Busan

750
0
PAYLAŞ

Overwatch için gelecek olan yenilikler Kore fan festivalinde Jeff Kaplan tarafından duyuruldu. Jeff Kaplan sahne aldığı Overwatch Kore fan festivalinde yeni gelecek olan kontrol haritası Busan’ı bizlerle paylaştı. Bu yılki yaz etkinliklerinde Lucioball arenası ile Busan’ı ziyaret etmiştik ancak bu sefer daha detaylı bir ziyaret bizleri bekliyor.

Harita verilen bilgilere göre üç bölgeden oluşacak Sanctuary, Downtown ve D.Va’s Meka base. Paylaşılan bir diğer ilgi çekici bilgi ise haritanın ses detayları üzerine, Kaplan oyunun ses ekibinin Kore’nin Busan kentinde bu haritada kullanılmak için ses kayıtları aldığı ve haritanın içerisinde detaylı bir şekilde kullanacaklarından bahsetti.

Harita test sunucularında bugün itibariyle oynanabilir olacak.

Artık D.Va’da kendine ait bir kısa animasyon filmine sahip! Shooting Star isimli animasyonda D.Va’nın en yakın dostunu da görme imkanımız oluyor. Daha önce görmediğimiz türde omniclerin yanı sıra D.VA’nın meşhur ultimate özelliğinin nasıl doğduğunu da bu kısa animasyonda görebiliyoruz.

Ancak en ilgi çekici kısım ise D.Va’yı bir süper star yerine gerçek hali ile görebiliyoruz. Shooting Star ve benzeri kısa animasyonlar ile Overwatch karakterleri biraz daha gerçekçi bir hale geliyorlar. Sanıyoruz bunun en güzel örneğini Bastion’un kısa animasyonunda görmüştük.

Blizzard’ın bu yılki Gamescom programına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Gamescom 2018 | Blizzard Heroes of The Storm ve Starcraft Açıklamaları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here