Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Hunter

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Hunter

1235
0
PAYLAŞ

Yoldaş hayvanı ile WoW içinde en kendine özgü olan sınıf Hunter. Tankların aggro sisteminin değiştirilmesi ile birlikte Feign Death ve Misdirection değer kazanmış durumda.

Beast Mastery Değişiklikleri

Eğer Legion ek paketinde Dire Frenzy metası ile oynadıysanız geçiş aşaması sizin için kolay olacaktır. Aksi takdirde Barbed Shot kullanmayı ve “evcil” hayvanınız üzerinde frenzy biriktirmeye alışmanız gerekecek. Wild Call  tetiklenmelerine dikkat ederek hayvanımız üzerindeki Frenzy birikimini kaybetmemek Beast Mastery oynanışının temel mantığı haline gelmiş.

Oynanışa Etkisi

Cobra Shot  değişiklikleri ve Kill Command kullanabilme süresinin kısaltılması rotasyonda değişiklik yaratmış. Artık 2 Cobra Shot kullandıktan sonra Kill Command kullanmadan önce araya bir özellik daha sıkıştırılabiliyor. Bu sayede Beast Mastery oyuncuları zamanı en efektif şekilde kullanabilecekler.

Kill Command daha önce olduğu gibi hiçbir zaman boşta kalmamalı. Bestial Wrath ve Aspect of the Wild mümkün olan her zaman kullanılmalı ve mümkün olduğu kadar beraber kullanılmalı. İlk olarak Aspect of the Wild kullanmak daha erken saldırı yapmaya olanak tanıyor.

Çoklu hedefler için Multi-Shot ve Beast Cleave değişmemiş durumda. Frenzy burada da etkili olacaktır.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Qa’pla, Eredun War Order’ın efekti artık  Cobra Shot özelliğinin içinde. Artifact özelliği Hati’s Bond yeni yetenek Animal Companion’a ilham vermiş gibi görünüyor. Slithering Serpents kısmen Cobra Shot özelliğine eklenmiş. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi. Survival alt sınıfının artifact özelliği Embrace of the Aspects artık Born To Be Wild yeteneği olmuş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here