Ana sayfa Konsol Dauntless 5. Sezon 7. Hafta Görevleri

Dauntless 5. Sezon 7. Hafta Görevleri

486
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu ile çıkışını yaptı ve şimdiden büyük bir ilgi toplamış durumda. Bizde Operasyon Merkezi olarak her hafta yenilenen görevlerde yardımcı olmak adına görev rehberi hazırlamaya karar verdik. Hidden Blades adındaki bu sezonun teması uzak doğu.

Chasing the Sun

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ışık zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Her zaman olduğu gibi bir diğer göre ile beraber yaparak zamandan kazanabilir ve tek seferde 300 Heartseeker kazanarak 3 seviye birden atlayabilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Shocking Display

Bu görevde sizden 10 adet canavarı elektrik zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Eğer aynı hafta belirli bir silah ile avlanmanız isteniyorsa iki görevi birleştirmek son derece uygun olacaktır. Shock Patrol yaparken kolayca bitirebileceğiniz bir görev.

Ödül: 150 Heartseeker

Shakedown

30 kez canavarları sersemletin. Hammer ve Axe kullanarak kolayca yapabileceğiniz bir görev. Canavarın kafasında çıkan baloncukları gördüğünüz zaman ağır saldırı yaparak bu kolayca sersemletebilirsiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Whirling Mayhem

10 canavarı Hammer veya Chainblade kullanarak avlayın. Bu ve sonunda görev ile Shocking Display görevini beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 2 görev birden bitirebilir ve 300 Heartseeker’ı kolayca toplayabilrisiniz.

Ödül: 150 Heartseeker

Yedinci haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirebildiğiniz zaman toplam 600 deathmark alarak 5. sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here