Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 6. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 6. Hafta Görevleri

160
0
PAYLAŞ

Son Güncelleme

Dauntless yeni sezonu High Skies tüm hızı ile devam ediyor. Bu sezon içerisindeki av sezonumuz ise Zephyr Strike olarak adlandırılmış. Bu av sezonu ile birlikte gelen Faction Fight oyuna gelen yeniliklerden biri oldu.

Görev: No Surrender

Ödül: 150 Aetherhedron

No Surrender

10 canavarı Axe veya Repeater kullanarak avlayın. Her zaman olduğu gibi bu hafta gelen bir silah görevi ile birleştirebilirsiniz. Frost Patrol bu haftaki tek seçeneğiniz olacaktır.

No Surrender - Dauntless High Skies
No Surrender – Dauntless High Skies

Görev: Behemoth’s Bane

Ödül: 150 Aetherhedron

Behemoth’s Bane

10 canavarı Hammer veya Warpike kullanarak avlayın. Bu ve bu hafta gelen Whirling Mayhem ve Frost Hazard görevleri ile beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 3 görev birden bitirebilir ve 450 Aetherhedron’u kolayca toplayabilirsiniz.

Behemoth's Bane- Dauntless High Skies
Behemoth’s Bane- Dauntless High Skies

Görev: Whirling Mayhem

Ödül: 150 Aetherhedron

Whirling Mayhem

10 canavarı Hammer veya Chainblade kullanarak avlayın. Bu ve bu hafta gelen Behemoth’s Bane ve Frost Hazard görevleri ile beraber yapabilirsiniz. Bu sayede tek seferde 3 görev birden bitirebilir ve 450 Aetherhedron’u kolayca toplayabilirsiniz.

Whirling Mayhem- Dauntless High Skies
Whirling Mayhem- Dauntless High Skies

Görev: Frost Hazard

Ödül: 150 Aetherhedron

Frost Hazard

Bu görevde sizden 10 adet canavarı buz zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen diğer tüm görevler ile yaparak beraber son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Özellikle Fire Patrol turlarına giderek av sürenizi önemli ölçüde kısaltabilir ve görevleri en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Frost Hazard - Dauntless High Skies
Frost Hazard – Dauntless High Skies

Altıncı haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Aetherhedron alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here