Ana sayfa Haber HyperX Yeni FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Belleklerini Duyurdu

HyperX Yeni FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Belleklerini Duyurdu

153
0
PAYLAŞ

Kingston Technology Inc’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, FURY DDR4 RGB modelini ve FURY DDR4 serisinin yeni tasarımını duyurdu. Yeni bellek kitleri otomatik Plug N Play hız aşırtma işleviyle birlikte geliyor. HyperX, hızlı ve yüksek performans sunan belleklere ihtiyaç duyan kullanıcılar için seriye 64 GB 3466 MHz’e kadar uzanan 3 model ekliyor.

Intel ve AMD’nin en yeni platformlarıyla uyumlu, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı yeni FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB modelleri; standart DDR4 1,2 V ayarlarında otomatik hız aşırtma imkanı sunan Plug N Play özelliğine sahip. Yeni FURY modellerinde ayrıca, Intel’in en yeni platformu için optimize edilmiş Intel XMP’ye hazır profiller yer alıyor.

HyperX FURY DDR4 RGB, akıcı RGB aydınlatma efektlerine sahip bir LED çubuğuyla donatılıyor. HyperX Infrared Sync’ten yararlanan üründe modüller kablosuz olarak senkronize olabiliyor. Bellek, anakart üreticilerinin ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion ve MSI Mystic Light Sync gibi aydınlatma kontrol yazılımlarıyla uyumlu çalışıyor. Yazılım ve anakart uyumu hakkında ek bilgiler ilgili iş ortaklarının web sitelerinde bulunabiliyor.

“HyperX ekibi olarak, sistemleri için en yüksek performansı arayan yeni nesil PC meraklılarına FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB serisini sunmaktan dolayı mutluyuz.” diyen Kristy Ernt, sözlerini şöyle sürdürüyor: “HyperX DDR performansını, tamamen kişiselleştirilebilen RGB stilini ve yenilenen tasarımı birleştiren bu modeller kullanıcılara en uygun çözümü sunuyor.”

FURY DDR4, düşük CL15-CL16 bekleme süreleri ve yüksek frekanslarla oyunculara avantaj sağlıyor. FURY DDR4 RGB, 8 GB ve 16 GB kapasiteli tek modüller ve 16 GB, 32 GB ve 64 GB kapasiteli ikili ve dörtlü kitler halinde bulunuyor.

Hız için fabrikada yapılan testlerden yüzde yüz oranında geçen, güvenilir FURY DDR4 bellekler üstün performans ve dayanıklılık sunuyor.

HyperX, Gamescom’da Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here