Ana sayfa Konsol The Division 2 Sınıf Rehberi | Survival

The Division 2 Sınıf Rehberi | Survival

814
0
PAYLAŞ

Bence Survival sınıfı The Division 2’nin şimdilik değişkenliğe açık en iyi sınıfı diyebiliriz. Bu değişkenlik bize güzel bir eşya paleti sunuyor. Tamamen takıma yardım olacak şekilde destek “Support” seti dizerek, ya da daha agresif bir set dizerek düşmalara yetenek hasarı ile zarar vermeniz mümkün. Ben bu yazıyla Support ağırlıklı bir set dizilimine değineceğim.

Her Partiye Lazım Bir Sınıf

Parti için aslında en fazlı yararı getiren sınıf Survival. Sağlık iyileştirmeye aldığı bonuslardan dolayı, güzel bir Healer seti dizebiliyoruz. Bu da genel olarak parti için de hoş karşılanmanıza neden oluyor.  İyi bir Support olmak, takım arkadaşlarınızı ayakta tutmaktan geliyor. Hive yeteneği yakın çevrenizde ki arkadaşlarınızın sağlıklarını ve zırhlarını yenilerken, Chem Launcher yeteneği sizden uzak kalan takım arkadaşınıza yardım etmenize olanak sağlıyor. Savaşın geneline bakıldığı zaman takım arkadaşlarınız az hasar alıyor ve kendi başlarına ayakta kalabiliyorsa, genellikle bu iki özelliğin birini Damage Booster ve diğerini de Oxidizer olarak değiştiriyorum. Bu şekilde biraz daha agresif bir set elde etmiş oluyoruz.

Survival da bulunan Crossbow, oynaması eğlenceli ve oyuna ayrı bir hava katan etken olmuş

Silahları sınıfın getirdiği bonusu kullanarak Assault Rifle “AR” kullanıyorum. Custom P416 G3 burada çok işe yaracağını söyleyebilirim, meta olmuş bir AR kendisi zaten. Silahın geri tepmesi çok az olduğundan, üstüne parça takarken daha çok hasar verecek parçaları seçebiliyoruz. İkinci silahı tamamen sırt da taşımaya “Holster” odaklı kullandığımdan, burada Exotic SMG olan Chatterbox tavsiye ediyorum. Chatterbox özelliği sayesinde ana silahınız ile düşman öldürünce, 5 saniye içinde şarjör değiştirirsen %20 RPM yani dakika da attığın mermi hızı artıyor.

Geçmişten Günümüze Eskimeyen Bir Mazi Tatar Yayı

Survival ait özel silah olarak karşımıza Tatar Yayı “Crossbow” çıkıyor. Bu silahın oklarını küçüklüğümüzün şekilli filmlerinden biri olan, Rambo da kullanılan patlayan oklar gibi düşünebilirsin. Bu okların patladıktan sonra etrafa alev hasarı vermesi gibi bir özellikleri de var. Güzel bir alan kontrol silahı olan bu Tatar Yayı sayesinde, takımınıza nefes alacak bir süre yaratabiliyorsunuz.

Assault Rifle Custom P416 G3 Optimist Extra In Ryhtm
Submachine Gun Chatterbox Incessant Chatter Box Magazine Blabbermout
Mask Badger Tuff
Vest Alps Summit Armament Capacitive
Back Alps Summit Armament On The Ropes Capacitive
Gloves Alps Summit Armament Compensated
Holster Providence Defense
Kneepads Fenris Group AB Empowered Calculated
Attığınız yer de düşmanları yaktığınızdan dolayı, güzel bir alan kontrol silahı olmuş.

Yukarıda ki tabloda görüldüğü gibi Mask ve Holster da ne yazık ki özellik vermiyor. Aslında kendi set bonusundan gelen özellikler, çok da başka bir şeye gerek duymanı gerektirmiyor. Benim önerdiğim bu set tamamen takım adamı olmaya adanmıştır. Takıma vereceğin sağlık ya da hasar güçlendirmeleri, her takım arkadaşınızın sizi sevmesine yol açacaktır. Bırak Sharpshooter ve Demolitionist ortalığı yıksınlar, sen onlara destek olarak daha fazla tahrip gücü olmalarını sağla.

The Division 2’ye içerik hazırlamamıza olanak sağlayan Kinguin.net‘e çok teşekkürler. Eğer The Division 2 almak istiyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz.

The Division 2 Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here