Ana sayfa Haber Final Fantasy: Uyanış Mobil Platformlara Çıktı

Final Fantasy: Uyanış Mobil Platformlara Çıktı

900
0
PAYLAŞ

Oasis Games bugün yaptığı bir açıklamayla Square Enix iş birliği ile daha önce farklı ülkelerde yayınladığı mobil oyun Final Fantasy: Uyanış’ın tamamen Türkçe içeriğiyle ülkemizde yayınlandığını duyurdu. Aksiyon, RPG türündeki oyunda gücünü rüzgâr kılıcı, ateş silahı ya da buz büyüsünden alan karakterinizi yaratıp Orience dünyasını kaosun pençelerinden kurtarmaya çalışacaksınız.

Konsol stili oynanışı, kaliteli grafikler ve yüksek standart sinematikler ile gelen Final Fantasy: Uyanış, geçtiğimiz yıl Endonezya, Singapur ve Malezya’da Google Play tarafından oyun kategorisinde “2017’nin En iyisi” olarak seçildi. Tüm dünyada milyonlarca fanı olan Final Fantasy serisinin yeni mobil oyunu, serinin orijinal Type-0 hikayesine sadık kalan hikâye örgüsü sunuyor ve seride yer alan kahramanlara yer veriyor.

Final Fantasy: Uyanış’ta oyun boyunca vereceğiniz kararlar hikâyenin ilerleyişine direkt etki ediyor ve yeniden oynanabilirliği arttırıyor. Ayrıca öyküde ilerledikçe Bahamut, Odin, Shiva ve Ifrit gibi kadim tanrıları ekibinize dahil etme fırsatına sahipsiniz. Görevlerin üstesinden gelmek için diğer oyuncularla bir araya gelerek takımlar kurabilir ve deneyiminizi katlamak için onlarca farklı zindanda çeşit çeşit düşmanlarla savaşabilirsiniz.

Oyunun hikâye moduna ara verip gücünü dosta düşmana göstermek isteyenlerse Arenada diğer oyuncularla kapışabilir ya da Throne Paragons modunda 9 vs. 9 savaşlar gerçekleştirebilirler.

PUBG’ye Sanhok Haritası İçin Etkinlik Bileti Geliyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here