Ana sayfa Haber Jonathan Frakes’in Oynadığı PUBG Lore Hikayesi Yayınlandı

Jonathan Frakes’in Oynadığı PUBG Lore Hikayesi Yayınlandı

14973
0
PAYLAŞ
PUBG
PUBG

1990’ların TV dizisine gizlice eklenmiş ve henüz yayınlanmış bir video PUBG içerisindeki bir komplo hikayesini ortaya çıkarıyor. Ünlü oyuncu Jonathan Frakes tarafından anlatılan bir TV dizisinde, Mysteries Unknown, 1970’lerde saygın milyarder Carl Johann Lindh tarafından kurulan Avrupa’nın popüler eğlence parkı Dinoland’ın karmaşasını araştırıyor. Eğlence parkındaki trajik kaza sonucu, Lindh’nin oğlunun adını da taşıyan parkın maskotu Alex the T-Rex’in ölümü ile işler daha da kötüye gidiyor.

Maskotun gizemli ölümü ve Lindh’in oğlunun tuhaf davranışları Dinoland eğlence parkının şanına gölge düşürüyor ve felaketlerin de arkası kesilmiyor. Ailenin üzerinde bir lanet mi vardı? Yoksa Alex bir şeyler mi gizliyordu? Bu video, Vikendi adasındaki Dinoland’in daha önce hiç duyulmamış sırlarını açığa çıkarıyor.

Vikendi Adası ve Dinoland hakkında daha fazla bilgi almak için 11 Nisan 2020 tarihinde yayınlanmış bu videoya tekrar göz atabilirsiniz.

PUBG 7.1 güncellemesi artık aktif ve yeni Vikendi deneyimi tüm entrika ve şamatasını da beraberinde getiriyor. Oyuncular canlı PC sunucularında The Survivor Pass: Cold Front premium yükseltmesi ile Sezon 7’de Vikendi’ye geri dönüyorlar.

Cosmodrome ve Dinoland eğlence parkı gibi popüler Vikendi konumlarına gelen yeni görünüm ve adadaki tren yolu sistemi, oyuncuların karlı savaş alanına bakış açısını değiştirecek. Güncelleme 7.1 için gelen en son PC yama notlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Mortal Kombat 11: Aftermath Duyuruldu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here