Ana sayfa Haber Riot Forge İki Yeni Oyununu Duyurdu

Riot Forge İki Yeni Oyununu Duyurdu

401
0
PAYLAŞ

Riot Games’in yeni markası Riot Forge, Airship Syndicate tarafından geliştirilen Ruined King: A League of Legends Story ve Double Stallion Games tarafından geliştirilen CONV/RGENCE: A League of Legends Story oyunlarını duyurdu. Her ikisi de League of Legends (LoL) evreninde geçen oyunlar, oyun dünyasının en büyük organizasyonlarından The Game Awards (TGA) etkinliğinde ilk kez açıklandı.

League of Legends evreninde yeni deneyimlerin kapıları aralanıyor

Ruined King: A League of Legends Story, Airship Syndicate tarafından geliştirilen hikâye ağırlıklı ve sıra tabanlı bir rol yapma oyunu. Oyuncular, Hırçın Dalgalar‘da yaşanan olayların sonrasını anlatan oyunda LoL şampiyonlarını kontrol edecek ve hareketli Bilgewater şehriyle gizemli Gölge Adalar’ı ilk kez bir oyunda keşfetme fırsatı bulacak. En sevilen şampiyonların yer aldığı bu oyun yenilikçi sıra tabanlı dövüş mekaniklerine ve etkileyici görsellere sahip. Ayrıca yepyeni sürprizler ve bir sürü poroyla dolu Ruined King: A League of Legends Story, LoL evrenindeki pek çok şampiyonun hikâyesini devam ettiriyor ve Runeterra’yı deneyimlemenin yeni ve heyecan verici yollarını sunuyor.

Ruined King: A League of Legends Story hakkında ayrıntılı bilgi için www.ruinedking.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CONV/RGENCE: A League of Legends Story, Double Stallion Games tarafından geliştirilen tek oyunculu bir aksiyon platform oyunu. Oyuncular, zaman akışını kontrol edebilen marifetli bir cihaza sahip genç mucit Ekko ile Zaun’un görkemli dünyasını keşfedecek. CONV/RGENCE: A League of Legends Story, en sevilen LoL şampiyonlarından biri olan Ekko’nun, zamanı değiştirme gücüne sahip olmanın büyük sonuçlar doğurduğunu keşfettiği macerasını konu alacak.

CONV/RGENCE: A League of Legends Story hakkında ayrıntılı bilgi için www.convrgencegame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

“Bu daha başlangıç, geliştirme aşamasında olan birden fazla oyunumuz var”

Riot Forge’un lideri Leanne Loombe ise konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “League of Legends evrenini özgün bir tarzda oyuna aktarmayı ve oyuncuların ilgisini çekecek sürükleyici hikâyeler anlatmayı bilen Airship Syndicate ve Double Stallion Games ile yürüttüğümüz ilk ortak çalışmalarımızı duyurmak bizi oldukça heyecanlandırıyor. Bu daha başlangıç, geliştirme aşamasında olan birden fazla oyunumuz var ve bunları oyunculara sunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Daha fazla bilgi için www.riotforgegames.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here