Ana sayfa Oyun Beta Fallout 76 Steam Üzerinden Satışa Çıkmayacak

Fallout 76 Steam Üzerinden Satışa Çıkmayacak

936
0
PAYLAŞ

Fallout 76’nın B.E.T.A süreci ve çıkışı Steam üzerinden yapılmayacak. Oyunun Bethesda.net üzerinden oynanabileceği Bethesda temsilcisi tarafından açıklandı.

Fallout 76’nın satın alma sayfasında sadece ‘PC Game’ logosunun olması, Steam logosunun olmaması oyunun Steam üzerinde olup olmayacağı tartışmalarını başlatmıştı. Bethesda tarafından bu konu ile ilgili açıklama gecikmedi. Oyunun B.E.T.A (Fallout 76 için beta sürecine verilen isim) süreci ve oyunun çıkışının Xbox One, Playstation 4 ve PC için Bethesda.net üzerinden olacağı açıklandı.

Bunun büyük bir sürpriz olduğunu söylemek mümkün, serisinin diğer oyunlarının hepsinin Steam üzerinde bulunması Bethesda’nın bu tarz bir hareket yapma olasılığını oyunculara ve biz basın mensuplarına düşündürmedi. Dünyanın en büyük dağıtıcısına sırtına dönen Bethesda’nın kendi arayüzüne önem vermek istediğini görebiliyoruz. Yine de oyunun satışlarına ne gibi bir etkisi olacağını göreceğiz.

Elbette oyunun Steam üzerine ilerleyen tarihlerde gelme olasılığı olduğunu eklemek istiyoruz. Fallout Shelter Temmuz 2016 tarihinde Bethesda.net üzerinde çıkışını yaptıktan neredeyse bir yıl sonra Mayıs 2017 tarihinde Steam üzerinde yerini aldı. Bir çok Fallout sevenin uzun bir süre oyunun Steam üzerine gelmesini bekleyeceğini düşünmüyoruz.

B.E.T.A

Oyun hakkında sıkça sorulara verilen cevaplar arasında Steam üzerinde yer almayacak olması dışında bizleri oldukça heyecanlandıran haber B.E.T.A süreci hakkında oldu. Fallout 76’nın beta sürümü oyunu tamamını içerek ve B.E.T.A sürecinde kaydettiğimiz ilerleme oyunun tam sürüm çıkışıyla sıfırlanmayacak. Oldukça önem taşıyan bu durumun oyunun geleceğini nasıl etkileyeceğini ve oyunların tepkisini hep birlikte göreceğiz.

Fallout 76 B.E.T.A süreci Ekim ayında başlıyor, ön satın alma ile oyuna sahip olan herkes bu sürece katılabilecek.

WoW Tercüman İle World of Warcraft Türkçe Oluyor

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here