Ana sayfa Oyun İnceleme HellSign Ön İncelemesi | Bir Hayalet Gördüm Sanki

HellSign Ön İncelemesi | Bir Hayalet Gördüm Sanki

832
0
PAYLAŞ

HellSign sevdiğimiz televizyon dizilerinden Supernatural ve FRP sevenlerin yakından tanıdığı White Wolf evreninden Hunter the Reckoning sisteminin havasını taşıyan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Erken erişim sürecinde karşımıza çıkan oyunun içeriği kısıtlı olsa da bizleri oldukça tatmin ettiğini ve çıkışıyla birlikte oyunun iyi bir noktaya geleceğini söylemek mümkün.

HellSign: Bir Avcının Seyir Defteri

Hafızamızı kaybetmiş ve sırtımızda bilmediğimiz bir damga ile uyanarak başladığımız oyunun ‘Tutorial’ kısmı oldukça tatmin edici. Bizlere av için gerekli bütün özelliklerin nasıl kullanacağını öğrendikten sonra şehrin karanlık noktalarında verilen görevleri kovalıyoruz. Gerekli ekipmanlar için para kazanırken, karakterimiz hakkında ki karanlık gerçekleri de aydınlatmaya çalışırken hayatta kalmak gittikçe zorlaşıyor.

Erken erişim sürecinde olan oyunun oynanış süresi ve mekanlar şu an oldukça kısıtlı. Genelde görevler farklı düşmanlar içeriyor ve farklı bölgelerde geçiyor olsa da aynı seviye dizaynına sahip. İzometrik bakış açısı ile oynadığımız oyunda başlangıç sınıfları ve özellik ağacı da mevcut. Ayrıca seçtiğimiz sınıf başlangıç özelliklerimizin yanı sıra ekipmanlarımızı da belirliyor.

W,A,S,D tuşları ile hareket ettiğimiz oyunda Fare yardımıyla ipuçlarını kovalayıp silahlarımızı kullanıyoruz.

Oyunun atmosferi ve oynanış tarzı keyifli, özellikle kullandığımız ekipmanlarla bulduğumuz ipuçları oyunun en güzel detaylarından. Dövüş sistemi ise şu an için oldukça sıkıntılı, hızlı düşmanları faremizi kullanarak hedeflediğimiz sistemde vurmak oldukça zor.

HellSign atmosferi ve hikayesi ile oldukça dikkat çekici bir oyun, erken erişimden çıkışıyla birlikte büyük potansiyele sahip oyunun detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

2019 Yılı Ocak Ayı Öne Çıkan Oyunlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here