Ana sayfa Masaüstü Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Druid

Battle For Azeroth 8.0 Yaması Sınıf Değişiklikleri | Druid

1203
0
PAYLAŞ

Druid, doğanın gücünü çeşitli ve etkili şekilde kullanabilen üstatlar. Druid 4 alt sınıfı ile birlikte diğer sınıflardan farklı olarak her türlü oyun tarzını deneyimlemeye olanak tanıyan özgün bir sınıf. İlk olarak Balance ile başlıyoruz.

Balance Değişiklikleri

Balance Druid oyuncuları ciddi sayılabilecek değişiklikler ile karşılaşıyorlar. Starfall ve Starsurge büyüleri rotasyondaki önem olarak yerlerini Solar WrathLunar Strike ve onların özellikleri olan Empowerments’a bırakmış durumda.

Oynanışa Etkisi

Displacer beast yerine Tiger Dash’in gelişi monilite konusunda daha planlı davranmayı gerektiriyor. Yeni gelen Eclipse özelliği rotasyondaki monotonluğu kırmak adına güzel bir eklenti olmuş. Çoklu hedef olması durumda ise Twin Moons ile hedefler üzerinde Moonfire ve Starfall aktif tutup Lunar Strike kullanmamızı sağlıyor.

GCD değişiklileri ve Artifact Özellikleri

Silah özelliği olan New Moon artık yetenek ağacında yerini New Moon olarak almış durumda. Benzer şekilde Lady and the Child özelliği yeni yetenek olan Twin Moons içerisinde. Silahımızın bir başka özelliği olan Sunblind yerini kısmen yeni yetenek olan Sunfire’a bırakmış. Prydaz, Xavaric’s Magnum Opus  özelliği yeni Azerite özelliği olan Resounding Protection haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here