Ana sayfa Konsol Dauntless 6. Sezon 9. Hafta Görevleri

Dauntless 6. Sezon 9. Hafta Görevleri

439
0
PAYLAŞ

Dauntless yeni sezonu High Skies tüm hızı ile devam ediyor. Bu sezon içerisindeki av sezonumuz ise Zephyr Strike olarak adlandırılmış. Bu av sezonu ile birlikte gelen Faction Fight oyuna gelen yeniliklerden biri oldu.

Görev: Duck and Weave

Ödül: 150 Aetherhedron

Duck and Weave

Avladığınız canavarlara toplamda 250000 hasar verin. Eğer size vururlarsa bu puandan 500 kesilir. Bu görevi bir an önce bitirmek istiyorsanız hareketlerini iyi bildiğiniz bir canavarı ava çıkmanız ve seri saldırı yapabilen bir silah kuşanmanız en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Duck and Weave - Dauntless High Skies
Duck and Weave – Dauntless High Skies

Görev: Furious Bombardment

Ödül: 150 Aetherhedron

Furious Bombardment

10 canavarı Warpike veya Repeater kullanarak avlayın. Bu hafta gelen Behemoth’s Bane görevi ile ortak noktaları her ikisininde warpike kullanmanızı istiyor oluşu. Bu iki görevi ve diğer bir görevi birleştirerek tek seferde 450 Gleaming Pearl kazanabilirsiniz.

Furious Bombardment - Dauntless High Skies
Furious Bombardment – Dauntless High Skies

Görev: Master of Evasion

Ödül: 150 Aetherhedron

Chasing the Sun

Bu görevde sizden 10 adet canavarı ışık zararı veren bir silah ile avlamanız isteniyor. Bu hafta gelen Furious Bombardment ve Behemoth’s Bane görevleri beraber yaparak zamandan kazanabilir ve tek seferde 450 Aetherhedron kazanarak 3 seviye birden atlayabilirsiniz.

Chasing the Sun – Dauntless High Skies
Chasing the Sun – Dauntless High Skies

Görev: Behemoth’s Bane

Ödül: 150 Aetherhedron

Behemoth’s Bane

10 canavarı Hammer veya Warpike kullanarak avlayın. Furious Bombardment görevinde olduğu gibi bu haftanın ilk görevi ile birleştirebileceğiniz bir görev. Benzer şekilde kolay bir şekilde bitirmek için size göre zayıf bir Terra Canavarını avlayarak bu görevi bitirebilirsiniz.

Behemoth’s Bane - Dauntless High Skies
Behemoth’s Bane – Dauntless High Skies

Dokuzuncu haftanın görevlerini başarılı bir şekilde bitirdiğiniz zaman toplam 600 Aetherhedron alarak bu sezon içinde 6 seviye atlamış olacaksınız.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here