Ana sayfa Konsol Fortnite 9. Sezon 10. Hafta Görevleri

Fortnite 9. Sezon 10. Hafta Görevleri

1517
0
PAYLAŞ

Fortnite 9. sezon son haftasına girdik. Sıcak Santral’de yapılmakta olan Dev robot ile Donmuş Doruk’tan çıkan canavarın kapışmasını heyecanla bekliyoruz.

Ücretsiz Görevler

Farklı Maçlarda Hava Saldırısı Kullan (3)
Hava saldırısı sezon sonunda gelen yeni bir eşya. Kullandığınız zaman işaretli bölgeye havadan saldırı başlıyor. Özellikle yoğun savunma yapan rakiplerin binalarını yerle bir etmek için son derece ideal bir eşya.

Rakiplere Bir Pompalı Tüfekle Hasar Ver (500)
Orta ve yakın mesafede son derece etkili bir silah pompalı tüfek. Özellikle geçtiğimiz haftalarda gelen yakın mesafe avlama görevlerinde kullanıp her iki görevi beraber bitirebilirsiniz.

Tek Bir Maçta 7 Cephane Kutusu Aç
Bu kolay gibi görülse de aslında zorlanabileceğiniz bir görev. Oyuncuların özellikle eşya sandığından daha çok hücum ettikleri şey mermi kutuları. Bu görevi bitirmek için Palmiye Park tercih edilebilir. Bu bölgenin ortasında bulunan binanın içinde ve etrafından birden fazla mermi kutusu bulmak mümkün.

Savaş Bileti Görevleri

Evrilmiş Evler, Sıcak Santral veya Ayrıcalıklı AVM’deki Farklı Kamu Spotu Levhalarını Ziyaret Et (5)
Kamu spot levhaları 9.30 güncellemesi ile oyuna eklendi. Sıcak santralin girişinde bul miktarda bulunmakta. Ayrıcalıklı AVM’nin etrafında gezerek kolayca bulabilirsiniz. Evrilmiş Evler gidilebilecek bölgeler içerisinde en zor olanı. Kamu spotlarının bulunduğu binalar birbirlerinden uzakta yerleştirilmişler.

Aşamalı Görev: Malzeme Topla
Görece farklı bir görev ile son haftaya giriş yapıyoruz. Sırası ile belirli bölgelerden belirli malzemelerin toplanması gerekiyor. Nerelere gideceğinizi görmek için aşağıdaki haritaya göz atabilirsiniz.

  1. Viking veya Korsan gemisinden ahşap
  2. Çatal bıçak veya Şemsiye’den tuğla
  3. Robot Fabrikasından Metal

Mutlu Mahalle’de veya Palmiye Park’ta Rakipleri Avla (3)
Her iki bölgede bu görev için gayet uygun yerler. Hangi bölge daha rahatınıza geliyorsa orayı seçmenizde fayda var. Bunu 3 kere yaptığınız zaman bu görevi bitirmiş olacaksınız.

Rakiplere Bir Kazmayla Hasar Ver (200)
Kabul edin bu görevi yaparken suratınızda hınzır bir gülümseme beliriyor.

Fortnite 9. Sezon 10. Hafta Görev Haritası
Fortnite 9. Sezon 10. Hafta Görev Haritası

Son hafta görevlerimiz bunlardı. Gelecek sezon görüşmek üzere.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here