Ana sayfa Konsol Fortnite Pandora’ya Hoşgeldin Rehberi

Fortnite Pandora’ya Hoşgeldin Rehberi

424
0
PAYLAŞ

Son Güncelleme

Fortnite ile farklı evrenlerin bir araya geldiği etkinliklere yabancı değiliz. Daha önce 2 farklı Avengers ve bir kez John Wick etkinliği düzenlenmişti. Ancak bu sefer ilk kez başka bir oyun ile ortak oyun içi etkinliği bizleri karşılıyor.

Pandora’ya Hoş geldin etkinliğinde Palmiye Park’ın güneyinde bulunan yeni bir yırtık bölgesine girdiğiniz zaman Borderland evreninden Pandora gezegenine geçiş yapıyoruz. Bizden istenen görevlerde zaten bu bölge içinde gerçekleştirileceği için bitirilmesi oldukça kolay diyebilirim.

Pandora’ya Hoşgeldin Görevleri

Pandora’da sandıklardan ve rakiplerden para topla (10)

Pandora bölgesinde rakip avladıkça ve sandık açtıkça sadece bu bölgeden toplayabildiğiniz paralar düşecek. Bunlardan 10 adet toplamanız yeterli olacaktır.

Pandora’da rakiplerini avla (3)

Yeni bölge çopk büyük olmadığı için rakip avlama konusunda büyük bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Pandora’da sandık aç (7)

Pandora’daki sandıklar Boerderland’te bulunan sandıklara benziyorlar. İlk başta bulmakta zorlanabilirsiniz ancak oynamaya devam ettikçe gözünüz alışacaktır.

Claptrap’in kayıp gözünü bul ve ona geri getir

Bu görev için yapmanız gereken ilk önce Claptrap’in gözünü bulmak ve sonrasında kendisine ulaştırmanız olacaktır. Gözü bölgenin kuzeyinde evlerden birini içinde Televizyonun karşısında bulabilirsiniz. Claptrap ise bölgenin güneyindeki hoş geldiniz tabelasının altıdna sizi beklemekte.

Pandora’da kalkan kazan (500)

Kalkan kazanma görevleri sanıyorum Fortnite içerisindeki yapması en kolay görevlerden biri. En kısa sürede bitirdiğiniz görevlerden biri olacaktır.

Farklı mahzen sembollerini bul (3)

Bölgeden toplamda 5 adet mahzen sembolünün bulunduğu nokta var. Bunlardan 3 tanesine giderek bu görevi bitirebilirsiniz.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here