Ana sayfa Uncategorized Warframe’in Beklenen Eklenti Paketi Fortuna Detayları Açıklandı

Warframe’in Beklenen Eklenti Paketi Fortuna Detayları Açıklandı

1132
1
PAYLAŞ

Warframe’in bir süre önce bilgileri sızdırılmaya başlanan Fortuna eklenti paketi hakkında detaylar açıklandı. Geçtiğimiz günlerde yapılan TennoCon’da detayları açıklanan ek paket oyuna büyük yeniliklerin yanı sıra Venüs’ün Orb Vallis isimli yeni açık dünya bölgesini de içeriyor.

Warframe Fortuna’da Bizleri Hangi Yenilikler Bekliyor

Tennocon’da bütün Tenno’ları heyecanlandıran ilk açıklama yeni açık dünya bölgesi Venus’ün Orb Vallis bölgesi olacak. Plains of Eidolon’dan beş kat büyük olacağı açıklanan yeni bölgenin hakimi Corpus olacak. Ayrıca yeni bölgeyle birlikte Eidolon’da yapmış olduğumuz balık tutma ve kristal madenciliği gibi aktivitelerin dışında gezegen yüzeyinde bulunan hayvanları yakalamak gibi yeni aktiviteler bizleri bekliyor olacak. Ayrıca Eidolon eklentisi ile dünyada kendi isteğimize göre şekillendirdiğimiz Zaw isimli yakın dövüş silahının yerini Orb Vallis’te Kit Gun ismi verilen kendi isteğimize göre şekillendireceğimiz ateşli silahlar alacak.

Orb Vallis bölgesinin bir diğer ilgi çekecek özelliği ise yeni kara aracımız. Archwing isimli uzayda ve deniz altında yapmış olduğumuz görevlerde kullandığımız araçlarımızın yanına oyuna Hoverboard ekleniyor. Warframe’imizin kullandığı Hoverboard isimli küçük kara aracıyla Orb Vallis üzerinde hızlı hareket edebileceğiz.

Warframe’e Fortuna eklenti paketiyle birlikte gelecek en büyük özelliklerden birisi ise birden fazla oyuncunun kullanabileceği yeni gemimiz olacak. Dört kişilik bir partinin birlikte Venus yörüngesindeki özel görevlerde kullanacağımız yeni gemiyle birlikte Venus’un yörüngesindeki Corpus gemilerini yok edebileceğiz.

Digital Extreme düzenli olarak çıkarttığı içeriklerle Warframe oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Fortuna eklentisi de bizleri tatmin edecek gibi görünüyor.

Destiny 2: Forsaken ile Gelecek Olan Yeni Alt Sınıflar

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here