Ana sayfa Haber Razer, Yeni Blade 15 Base Model Konfigürasyonunu Duyurdu

Razer, Yeni Blade 15 Base Model Konfigürasyonunu Duyurdu

6098
0
PAYLAŞ
Razer Blade 15 Base

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer bugün, Blade 15’in temel özelliklerini daha cazip bir fiyatla yakalayan ve hem yeni hem de casual oyunculara Razer Blade keyfini yaşama imkânı tanıyan yeni bir Blade 15 Base modelini duyurdu.

Yeni Blade 15 Base modeli, CNC kaplamalı alüminyum gövde, mat siyah anodize kaplama ve kasayı süsleyen ikonik Razer logosu ile Razer dizüstü bilgisayarların üstün tasarımına sahiptir. Blade 15 Base modeli, giriş ürünü olarak daha düşük bir fiyat ile daha fazla oyuncunun Blade oyun dizüstü bilgisayarında oynama zevkini yaşamasını sağlamak amacı ile ortaya çıkmıştır.

Razer Blade 15 Base

Tüm Blade bilgisayarlarda olduğu gibi, yeni Blade 15’te de klavye Razer Chroma RGB tarafından desteklenmektedir ve 16,8 milyon renge kadar uyacak şekilde özelleştirilebilir. Klavyeyi çevreleyen, daha sürükleyici bir ses deneyimi için THX® Spatial Audio tarafından desteklenen yukarıya dönük hoparlörler bulunmaktadır. THX’in bu ses teknolojisi, oyun, müzik, film, konuşma ve özelleştirilebilir bir EQ profili ile kullanım için çeşitli ses profillerine sahiptir.

Yeni Blade 15 Base modeli, yoğun çoklu görevler için 16 GB DDR4 RAM, görev yükünü hızlı bir şekilde dağıtmak için bir Intel® Core™ i7-10750H işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti grafik kartı içerir. Güçlü bileşenlerden tam anlamıyla yararlanmak için, Blade 15 Base’in bu yapılandırması, ultra ince çerçevelerle kaplı hızlı bir 120 Hz ekranla donatılırken, iş ve oyun için mükemmel bir HD web kamerası ile tamamlanmıştır.

Razer Invitational Avrupa Kayıtları Başladı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here