Ana sayfa Oyun E3 E3 2019 Square Enix Duyuruları

E3 2019 Square Enix Duyuruları

626
0
PAYLAŞ

E3 oyun fuarının son gününde sahne alan Square Enix beklenen oyun duyurularını yaptı. Özellikle Final Fantasy ve Legend of Zelda oyuncularını sevindiren gelişmeler oldu.

Final Fantasy 7 Remake

Final Fantasy oyuncuları yıllarca klasik PlayStation oyununun yeniden başlaması için can attıktan sonra, Square-Enix nihayet ilk olarak E3 2015’te duyurduğu oyun hakkında yeni bir fragman yayımladı. Final Fantasy 7 Remake yalnızca bir yükseltme değil, kelimenin tam anlamıyla orijinal oyunun baştan yapılmış hali diyebiliriz. Oyun 3 Mart 2020 tarihinde PlayStation 4’te çıkışını yapacak.

Final Fantasy 14: Shadowbringers

Final Fantasy 14’ün bir sonraki genişlemesi Shadowbringers’ın fragmanını FFXIV oyun direktörü Naoki Yoshida tanıttı. Fragmanda, bu sefer ne ile niçin mücadele ettiğimiz hakkında derinlemesine bir bakış atmamıza olanak tanırken aynı zamanda bazı hikâye ipuçları veriyor. Final Fantasy XIV: Shadowbringers, 28 Haziran’da ön sipariş erişiminin açılmasıyla birlikte 2 Temmuz’da çıkışını yapacak.

Romancing Saga 3

Square Enix, Romancing SaGa 3’ün, E3 2019 etkinliğinde ilk kez Batı’ya geleceğini duyurdu. SaGa Scarlet Grace: Ambitions’da aynı şekilde ilk kez PC için çıkışını yapacak.

Outriders

Outriders, 3 kişiye kadar desteklenen co-op bir oyun olacak ve 2020 yazında Xbox One, PS4 ve PC’de piyasaya sürülecek. Outriders, Marvel Evrenine bağlı genetiği değiştirilmiş bir ırk ancak sunumda bu detayın üzerinde durulmadı.

Oninaki

Oninaki, I Am Setsuna ve Lost Sphear’ın yapımcılarından gelecek olan aRPG türünde bir oyun. Ana karakter iki dünya arasındaki ayrımı yöneten bir İzleyici. Bir izleyici olarak, ana karakter, yanlarında savaşmak için özel silahlar ve beceriler kazandıran iblislerden yararlanacak.

Final Fantasy 8 Remastered

Final Fantasy VIII’in yenilenmiş bir versiyonu, bu yılın ilerleyen zamanlarında Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 ve Steam’e gelecek. İlk olarak 1999’da piyasaya sürülen Final Fantasy VIII, seçkin bir askeri okuldaki bir grup öğrencinin hikâyesini anlatıyor. Bu grup zamanı sıkıştırmaya çalışan bir büyücüyle bir araya gelerek büyük bir çatışmanın ortasında kalırlar.

Marvel’s Avengers

Uzun bir süredir beklenen Marvel’s Avengers, Square Enix’in E3 sunumu sırasında ortaya çıktı. Hikâye, Avengers için bir kutlama günü olan “A-Günü” ile başlıyor, ancak işler ters gidiyor. Avengers, sismik bir trajedi yüzünden suçlanıyor ve dağılıyor. Beş yıl sonra tekrar toplanan ekipte Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Black Widow ve Demir Adam bulunuyor.

E3 2019 Ubisoft Oyun Duyuruları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here